Filmka STUNTS

 

Jako zajímavost z naší činnosti bychom se rádi zmínili o filmování a reklamní spolupráci. Již delší dobu se účastníme natáčení českých i zahraničních filmů. Spolupracujeme s českými i zahraničními produkcemi a kaskadérskými skupinami.

Ze spolupráce na českých filmech bychom rádi uvedli např: Dobrodružství kriminalistiky, Ať přiletí čáp,královno! Plaváček, Zdivočelá země, Lovestory Bathory, Rudý Baron atd.

Podílíme se na reklamních spotech Starobrna, Gambrinusu, Becher, Jagermeister či na propagaci Zlínského festivalu.

Ze zahraniční spolupráce bychom rádi uvedli podíl na snímcích: From Hell s J.Depp, Liga Výjimečných s S.Connery, Detektiv Art, Babylon s V.Diesel a nedavno uvedená Edith Piaff.

V naší fotogalerii naleznete zajímavé momentky z prostředí natáčení různých projektů.

 

 

 

 

Tvrz HUMMER

 

 

V červenci roku 2010 jsme začali spolupracovat s tvrzí HUMMER na přípravě koní. Naše spolupráce má za cíl připravit koně pro účely filmu, kaskadérských scén a jiných akcí, ale zároveň také koně spolupracující a klidné za všech běžných i nečekaných situací. Koně se zde na tvrzi pod vedením Henryho Špánika seznamují s kouřovými efekty, výbuchy, střelbou, ohněm a dalšími speciálními efekty. Koně jsou zde také připravováni pro rytířské turnaje. V tréninku se na koních často šermuje a trénují se střety s lidmi na zemi. Výsledky naší spolupráce jsou k vidění ve filmech české i zahraniční produkce i při akcích přímo na tvrzi HUMMER.

Pokud máte zájem o speciální výcvik Vašeho koně, nebo z něj jednoduše chcete zvíře klidné a spolehlivé za všech okolností, neváhejte nás kontaktovat.


TOPlist